Yönetim Kurulu


Ecz. Şükrü Şener
Ecz. Şükrü Şener
Başkan

05.05.1966 tarihinde Burdur’da doğdum. İlk ve orta öğrenimini Burdur’da tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde 1983-1987 yılları arasında okudum. Mezun olduktan sonra 02.12.1987 tarihinde Burdur ili Çeltikçi İlçesinde eczane açtım ve halen burada faaliyetime devam etmekteyim. Geçmiş senelerde 15.Bölge Isparta-Burdur Eczacı Odası’nda 3 dönem Yönetim Kurulu üyeliği 1 dönem Haysiyet Divanı üyeliği ve 2 dönem Büyük Kongre delegeliği görevlerinde de bulundum. 54.Bölge Burdur Eczacı Odası kurulduktan sonra Türk Eczacılar Birliği Merkez Heyeti tarafından “Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi” olarak atandım. Kurucu Yönetim Kurulu’nda Genel Sekreterlik görevine seçildim.Bir dönem genel Sekreterlik yaptıktan sonra Genel Kurul neticesinde Oda Başkanlığına seçildim.

Eczacılık mesleğinin yanı sıra çeşitli sivil toplum örgütlerinde yönetim kurulu üyeliği görevlerini de sürdürmekteyim. Satranç Federasyonu İl temsilciliği görevi ile birlikte Ulusal Satranç Hakemliği’de yapmaktayım.Evli ve 1 çocuk babasıyım. 
 


Ecz. Esra GÜRPINAR
Ecz. Esra GÜRPINAR
Genel Sekreter

15.08.1979 tarihinde Burdur’da doğdu. İlk öğrenimini Burdur’da, orta öğrenimini Eskişehir Fatih Fen Lisesi’nde başlayıp Burdur Cumhuriyet Lisesinde tamamladı. 1996-2001 yılları arasında Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde okudu. Mezuniyet sonrası 2001 yılında Burdur’da serbest eczacılığa başladı, ve halen faaliyetine devam etmektedir. 09.06.2011 tarihinde yapılan seçimli genel kurul sonrasında Edak Ecza Kooperatifi’nde yönetim kurulu yedek üyesi olarak göreve başladı. Evli ve iki çocuk annesidir.


Ecz.Özge GÜREŞİR
Ecz.Özge GÜREŞİR
Sayman

15.08.1984 tarihinde İstanbul’da doğdu. İlk öğrenimini İstanbul’da, orta öğrenimini İstanbul Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden 2006 yılında mezun oldu. Mezun olduktan sonra İ.E. Ulagay İlaç Sanayi ve Genzyme İlaç Türkiye’de ruhsatlandırma ve farmakovijilans uzmanı olarak çalıştı. 2011 yılında Şükran Eczanesi’ni açarak serbest eczacılığa başladı ve halen sürdürmektedir.Evli ve bir çocuk annesidir.


Ecz.Zehra TARAKÇI
Ecz.Zehra TARAKÇI
Üye

05-10-1976 Yılı Denizli-Tavas doğumluyum.İlk,Orta ve Lise öğrenimimi Tavasta tamamladım.1993-1997 yılları arasında Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde Lisans eğitimimi tamamladım.2003 yılından beri Burdur-Merkez Sabır Eczanesi sahip ve mesul müdürüyüm.


 Ecz. Ahmet Doğan
Ecz. Ahmet Doğan
Üye

1972 Burdur-Bucak doğumluyum.İlkokulu Atatürk İlkolkulunda Orta ve Lise Öğrenimimi Bucak Lisesinde tamamladıktan sonra 1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Eczacılık fakültesine girmeye hak kazandım.Askerliğimi Yedek Subay olarak Ankara Mevki Asker Hastanesinde yaptım.Halen Bucak Kardelen Eczanesi sahip ve mesul müdürüyüm.Evli ve iki çocuk babasıyım.


BURDUR ECZACI ODASI

BURDUR ECZACI ODASI